Noriu žinoti

Nagų frezų antgalių klasifikavimas

ANTGALIŲ KLASIFIKAVIMAS

  • Keramikiniai;
  • Karbidiniai;
  • Kietmetalio – skirti šalinti dirbtinę medžiagą;
  • Deimantiniai – skirti aparatiniam manikiūrui, pedikiūrui;
  • Korundiniai – švelnūs antgaliai, dažniausiai naudojami apratinį manikiūrą ir pedikiūrą;
  • Silikoniniai – skirti poliruoti.

→ Geltonas žymėjimas

Geltona juostele pažymėti antgaliai yra klasifikuojami kaip „labai švelnūs“. Puikiai tinka pradedančiosioms, meistrėms kurios yra darbo su aparatiniu manikiūru pradžiamokslės. Dirbant su antgaliais geltonu žymėjimu, rekomenduojama dirbti didelėmis apsukomis, kad antgalis galėtų tinkamai atlikti savo darbą be papildomo spaudimo.

→ Raudonas žymėjimas

Raudona juostelė pažymėti antgaliai klasifikuojami kaip „švelnūs“, kurie tinka tiek pradedančiosioms, tiek patyrusioms meistrėms. Karbidiniai antgaliai su raudonu žymėjimu skirti nuimti gelinį lakavimą, bet yra šiek tiek per švelnūs nuimti kietą medžiagą, tokią kaip gelis ar akrilas.

→ Mėlynas žymėjimas

Mėlyna juostele žymimi „vidutinio grubumo“ antgaliai. Šis žymėjimas tinka meistrėms, kurios yra patyrusios dirbant su nagų freza. Karbidiniai antgaliai su mėlyna ar violetine juostele tinka nuimti ne tik gelinį laką, bet ir gelį ar akrilą.

→ Žalias žymėjimas

Žalia juostele pažymėti antgaliai yra „grubūs“. Karbidiniai antgaliai su žalia juostele pasižymi stipriu sukibimu su medžiaga, žalios spalvos žymėjimu rekomenduojama pašalinant gelinį lakavimą.

→ Juodas žymėjimas

Juoda juostele žymimi „labai grubūs“ antgaliai. Tai pats aštriausias antgalių tipas, turintis itin stiprų sukibimą su medžiaga. Juo galima dirbti tik su geliniais / akriliniais nagais.

FREZŲ ANTGALIAI

[product_categories_mixed number=”4″ orderby=”” order=”” ids=”1055, 1088, 1094, 1108″]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *