Noriu žinoti

Koks skirtumas tarp UV ir LED nagų lempų?

UV ir LED nagų lempos yra dviejų tipų gelinių nagų priemonių džiovinimo lempos, naudojamos nagų lakavime ar priauginime. Abiejų tipų lempos skirtos džiovinti gelines nagų priemones (pvz. gelinį nagų laką), tačiau jos skiriasi savo technologija ir savybėmis. Štai penki pagrindiniai skirtumai tarp UV ir LED nagų lempų:

 • Šviesos technologija:
  Pagrindinis skirtumas tarp UV ir LED nagų lempų yra jų naudojamos šviesos technologijos tipas. UV lempose naudojamos ultravioletinės lemputės, skleidžiančios plataus spektro UV šviesą 365-400nm. Tuo tarpu LED lempose naudojami šviesos diodai (LED), kurie skleidžia siaurą šviesos spektrą 400–450 nm diapazone.
 • Kietėjimo laikas:
  LED nagų lempos gelinį lakavimą sukietina daug greičiau nei UV nagų lempos. Paprastai LED lempos džiovina per 30-60 sekundžių, kad sukietėtų kiekvienas gelinio lako sluoksnis, o UV lempos užtrunka 2-3 minutes. Tai reiškia, kad LED lempos yra efektyvesnės ir gali sutaupyti laiko nagų meistrams ir klientams.
 • Veikimo trukmė:
  LED lempos tarnauja ilgiau nei UV lempos. Nors UV lempos paprastai veikia 500–1000 valandų, LED lempos gali veikti 50 000 ar daugiau valandų. Tai reiškia, kad LED lempos ilgainiui yra patvaresnis ir ekonomiškesnis pasirinkimas nagų salonams. Be to naudojant UV lemputes, jos laikui bėgant silpsta ir jas reikia keisti, norint, kad priemonės džiūtų tinkamai.
 • Šiluma:
  UV lempos gali generuoti daugiau šilumos nei LED lempos, o tai kai kuriems klientams gali sukelti diskomfortą ar net skausmą. LED lempos išskiria mažiau šilumos, todėl yra praktiškesnis pasirinkimas. Be to, dėl UV lempų naudojimo gelinis lakas gali šiek tiek susitraukti, todėl lakas gali įtrūkti arba ne taip gerai laikyti kaip džiovintas LED lempoje.
 • Kaina:
  LED nagų lempos paprastai yra brangesnės nei UV nagų lempos. Tačiau, kaip minėta aukščiau, LED lempos tarnauja ilgiau ir gali daug greičiau išdžiovinti gelinį laką nei UV lempos. Tai reiškia, kad LED lempos ilgainiui gali sutaupyti laiko ir pinigų, nepaisant didesnių išankstinių išlaidų.

Šiuo metu mūsų parduotuvėje rasite tik LED nagų lempas (kartais jos gali būti vadinamos Hibrindinėmis LED nagų lempomis), nes seno tipo UV lempos jau pasenusi technologijų. Visos mūsų parduodamos LED lempos yra dvigubo šviesos diapazono, t.y. nuo 365 iki 450nm, tad džiovina visas gelinio lakavimo priemones, nesvarbu, ar jos buvo skirtos UV ar tik LED lempoms. O ir kainos šių LED lempų jau yra pakankamai mažos, kad rinktis naujausią LED nagų džiovinimo lempą.

[product_category_mixed per_page=”8″ layout=”slider” title=”IŠSIRINKITE NAUJĄ LED NAGŲ LEMPĄ” category=”uv-lempos-nagams”]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *