Greitas ir patogus pristatymas Lietuvoje ir į užsienį

Didžioji dalis mūsų parduodamų prekių yra mūsų sandėlyje Lietuvoje, todėl jų pristatymas bus visada greitas. Prekės aprašyme bus parašyta jei prekės pristatymo terminas bus ilgesnis nei įprastai. Prekes išsiunčiame sekančią darbo dieną po užsakymo ir savo užsakymą Lietuvoje gausite po kelių dienų. Jei užsakymą atliksite šeštadienį ar sekmadienį, užsakymą išsiųsime pirmadienį ir kurjeris prekes pristatys Jums antradienį.

Užsakymą galite atlikti pasirinkę atsiskaitymą per kurjerį ar apmokant paštomate. Tokiu atveju už prekes atsiskaitysite grynais pinigais arba kortele kurjeiriui pristačius prekes arba kortele paštomate. Užsakymams iki 29€ bus taikomas papildomas 1,50€ COD mokestis už apmokėjimą kurjeriui arba paštomate. Jei ketinate kurjeriui mokėti grynais, būtinai turėkite lygią pinigų sumą, nes kurjeris gali neturėti grąžos. Paštomatuose galimas atsiskaitymas tik banko kortelėmis.

Jei turite klausimų dėl pristatymo arba negavote prekės per nurodytą laiką, būtinai susisiekite su mumis el.paštu info@nagulakavimas.lt arba darbo dienomis nuo 9-17 val. tel. +370 645 35003. Mes kaip galėdami greičiau išspręsime Jums iškilusias bėdas su užsakymu.

PRISTATYMO BŪDAI IR KAINA

Kurjeriu Lietuvoje

Venipak kurjeriu
NEMOKAMAI nuo 49€

Pristatymas kurjeriu Jūsų nurodytu adresu (išskyrus Kuršių Neriją) kainuoja 3€ arba NEMOKAMAI, jei Jūsų užsakymas bus didesnis nei 49€.

PRISTATYMO TERMINAS

 • 1-2 darbo dienos* (užsakymo diena neįskaičiuota)

ATSISKAITYMAS

 • Per Lietuvos bankus
 • VISA arba MASTER CARD kortelėmis
 • Mokėjimas kurjeriui grynais arba kortele pristačius užsakymą**

Į paštomatus

VENIPAK ir LP EXPRESS
NEMOKAMAI nuo 49€

Pristatymas į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomatą kainuoja 3€ arba NEMOKAMAI, jei Jūsų užsakymas bus didesnis nei 49€.

PRISTATYMO TERMINAS

 • 1-2 darbo dienos* (užsakymo diena neįskaičiuota)

ATSISKAITYMAS

 • Per Lietuvos bankus
 • VISA arba MASTER CARD kortelėmis
 • Mokėjimas kortele atsiimant paštomate

Į užsienį

Lietuvos paštu
NEMOKAMAI nuo 79€

Pristatymas į užsienį kainuoja 5,99 € arba NEMOKAMAI, jei Jūsų užsakymas bus didesnis nei 79€. Siunčiame registruotu paštu.

PRISTATYMO TERMINAS

 • 5-15 darbo dienų (priklausomai nuo šalies ir miesto)

ATSISKAITYMAS

 • VISA arba MASTER CARD kortelėmis
 • Per Lietuvos ar kitų valstybių bankus

Pasitikrinkite savo užsakymo statusą

Norėdami sužinoti savo užsakymo statusą, įveskite jo ID į žemiau esantį laukelį ir paspauskite mygtuką "Rasti". Užsakymo ID rasite el.laiškuose, kuriuos gavote iš mūsų sukūrę užsakymą.

* jei visos Jūsų užsakytos prekės yra sandėlyje. Jei prekės pristatymo laikas ilgesnis, tai bus nurodyta prekės aprašyme. (užsakymo diena neįskaičiuota)

** mokant kurjeriui grynais, turėkite lygią pinigų sumą, nes kurjeris gali neturėti grąžos.