Kaip?

Kaip pasidaryti ilgalaikį nagų lakavimą su Sole Gel One Step

GELINIO LAKAVIMO PAMOKA

Pažiūrėkite šį išsamų video kuriame nagų meistrė detaliai parodys visus žingsnius kaip atlikti gelinį lakavimą su Sole Gel One Step geliniu laku.

NAGO PARUOŠIMAS GELINIAM LAKAVIMUI

Prieš pradednat gelinį lakavimą labai svarbu atlikti manikiūrą ir tinkamai paruošti nagą. Tik tinkamai paruošus nagą galite tikėtis, kad lakas laikysis tiek kiek nurodyta prekių aprašyme.

Dildės pagalba suformuokite norimą nago formą. Stenkitės dildę laikyti statmenai ir neišsiaurinti nago šonų, nes taip nagas praranda stabilumą ir gali greitai lūžti. Šiai procedūrai naudokite 180 gritų dildė (švelnesnė dildės pusė).

Medinio pagaliuko pagalba, lengvais sukamaisiais judesiais pašalinkite nuo nago suragėjusią kutikulę ir maksimaliai atstumdykite odeles.
Kuo atsakingiau ir švariau pašalinsite odos likučius – tuo geriau laikysis gelinis lakas.
Rekomenduojame naudoti Sole Gel Cuticule remover priemnę su kuria greitai ir saugiai pašalinsite nagų odeles.

Švelniais judesiais kvadratinio poliruoklio arba 240 gritų dildės pagalba pašiauškite nago paviršių, kad jis būtų matinis, o ne blizgus. Nespauskite, judesiai turi būti švelnūs, kad nepažeistumėte nago paviršiaus.

Sudrėkinkite First Step Dehidrator skysčiu nesipūkuojančią servietėlę ir kruopsčiai nuvalykite nagus. Nepamirškite kruopsčiai nuvalyti nago gliuko.

Jei naudojate Nail Fresh teptuku tepamą dehidratorių, prieš tepant nagus šia priemone, po manikiūro kruopsčiai nuvalykite nagus su Sole Gel cleaner priemone, kad neliktų nagų dulkių. Švarų nagą tepkite Nail Fresh ir palaukite 15-30sek., kol ji nudžius.
Labai svarbu, užbaigus nago paruošimą lakavimui, jau nieko neliesti, kad ant nago nepatektų dulkės ar kiti nešvarumai.

GELINIS LAKAVIMAS

Rekomenduojame vienu metu lakuoti tik vienos rankos nagus. Pradėkite nuo kairės rankos (jei esate dešiniarankė). Su ja galite užtrukti kiek ilgiau. Vėliau su dešine ranka jau viskas eisis greičiau.

Tepkite pirmąjį ploną gelinio lako sluoksnį. Prieš tepant nubraukite lako perteklių nuo šepetėlio atgal į buteliuką, kad sluoksnis gautūsi kuo plonesnis. Stenkites tepti paguldytu teptuku, taip lengviau paskirstyti laką. Pirmąjį sluoksnį tepkite toliau nuo odelių. Rekomenduojame lakuoti po vieną ar du nagus ir iškart džiovinti lempoje. Taip lakas nenutekės į kraštus ir pasieksite geriausią rezultatą!

Džiovinkite LED ar DUAL LED lempoje 60 sek. arba 120sek. UV lempoje. Neištraukite rankos nepasibaigus nustatytam laikui, nes lagas gali “susiraukšlėti”.

Antrąjį sluoksnį tepkite kiek įmanoma arčiau odelės, apgaubdami prieš tai padengtą sluoksnį, tačiau jokiu būdu neliečiant odos. Jeigu prilietėte odą laku, prieš dedant džiovinti į nagų lempą medinio pagaliuko pagalba būtina nuvalyti laką nuo odos. Atkreipkite dėmesį, kad ant nago galiuko nebūtų per daug lako.

Džiovinkite LED ar DUAL LED lempoje 60 sek. arba 120sek. UV lempoje. Išdžiuvus lakas gali dar būti lipnus. Nelieskite nago tol kol jo nepadengėte užbaigiamuoju TOP sluoksniu.

Baigus procedūrą, įtrinkite odeles nagų aliejumi, rankas rankų kremu ir viskas, džiaukitės ilgalaikiu lakavimu iki 2 savaičių, kol ataugs nagai ar būsite pasiruošę naujai spalvai.

GELINIO LAKO PAŠALINIMAS

Gelinio lako pašalinimui jums reiks Soak Off Remover, 100/180 gritų dildės, poliravimo blokelio ar 240 gritų dildės, medinio pagaliuko ar plieninio įrankio lakui nustumdyti, vatos tamponėlių ar nesipūkuojančių servietelių gabaliukų, bei paprastos folijos 7-10 cm kvadratėlių. Galite naudoti įprastą maistui skirtą foliją.

Dildės 100 gritų (grubesnė pusė) pagalba “pašiauškite” visą nago paviršių. Kuo daugiau pašalinsite medžiagos dildės pagalba, tuo lengviau bus atlikti sekantį žingsnį. O jeigu norite viską nuimti dilde, tuomet kai jau matosi natūralus nagas, likusią medžiagą pašalinkite švelnesne dildės puse (180gritų)

Suvilgykite servietėles (tai gali būti vatos gabalėliai, kosmetiniai diskeliai ar nesipūkuojančių servietelių gabaliukai) su Soak Off Remover ir uždėkite ant nago. Stenkitės kuo mažesnio kontakto su oda.

Sandariai apvyniokite prispaustą prie nago servetėlę folija ir palaukite 7-10 minučių. Galite naudoti įprastą maistinę foliją susikarpę 7-10 cm kvadratėliais. Praktiškiau būtų naudoti daugkartinius nagų spaustkus ar antpirsčius kurie prispaudžia servietėles prie nago.

Suminkštėjusį laką lengvais judesiais pašalinkite mediniu pagaliuku ar plieniniu įrankiu, tik stipriai nespauskite, kad nepažeistumėte nago.

Nago paviršiaus sulyginimui ir lako likučių pašalinimui galite naudoti poliruoklį.
Baigę įtrinkite odeles odelių aliejumi. Jei ketinate iškart lakuoti nauja spalva, odeles įtrinkite tik po gelinio lakavimo procedūros.

DAŽNIAUSIAI PASITAIKANČIOS GELINIO LAKAVIMO KLAIDOS

Sole Gel gelinis lakavimas Jums turi laikytis iki 2 savaičių, tačiau priklausomai nuo to kaip buvo atliktas gelinis lakavimas, šis laikas gali kiekvienai moteriai skirtis dėl įvairių priežąsčių. Pateikiame dažniausiai daromas klaidas ir priežastis dėl ko gelinis lakas nelaiko tiek kiek turėtų.

 1. Lakuojama per storu lako sluoksniu. Geriau lakuoti kelis kartus tepant labai ploną gelio sluoksnį, kad jis tinkamai išdžiūtų po UV lempa;
 2. Gelinis lakas pateko ant odelių aplink nagus ir susidarė oro tarpai. Taip pat gali būti, jog nebuvo tinkamai atstumdytos nago odelės ir ant jų pateko lako;
 3. Po nago pašiaušimo nebuvo tinkamai nuvalytas nagas, ant jo liko dulkių ar kitų nešvarumų;
 4. Pastovus kontaktas su vandeniu – indų plovimas be pirštinių, dažnas rankų plovimas, darbas atšiauriomis sąlygomis – tai drėgmės absorbcijos nagų plokštelėmis pasekmės, kurios taip pat gali įtakoti gelinio lako laikymosi trukmę.

Kitos priežastys:

 • Jūsų nago plokštelės ypatybės (svetimų medžiagų ant nagų atmetimas);
 • Labai plona nago plokštelė. Nuo plonų nagų beveik neįmanoma pašalinti riebalų plėvelės, kadangi nagas yra labai plonas, tad jis labai greitai tampa riebaluotas, sugerdamas odos riebalus;
 • Nervų sistemos ligos ar stresinis laikotarpis gyvenime;
 • Imuninės sistemos veiklos pažeidimas;
 • Priežastimi gali būti diabeto liga, kokio nors gydymo kurso vykdymas;
 • Antibiotikų vartojimas;
 • Reabilitacijos periodas po operacijos;
 • Lėtinės virškinimo trakto, širdies ir kraujagyslių bei endokrininės sistemos ligos;
 • Pernelyg didelė rankų odos drėgmė – tiesiog dažnas delnų prakaitavimas – (šiuo atveju, nago plokštelę pageidautina padengti primeriu du kartus – ir, žinoma, gerai ją išdžiovinti prieš padengiant geliu laku);
 • Be to, nereikėtų pamiršti apie tokius svarbius momentus, kaip nėštumas, hormoniniai sutrikimai ir kritinė dienos (pirmomis dienomis vertėtų vengti gelinio priauginimo ir stiprinimo, padengimo geliu, biogeliu).

Jei dar neturi priemonių geliniam lakavimui, esame paruošę daugybę rinkinių kuriuose rasi visas reikiamas priemones geliniam lakavimui namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *