Kaip ir kiekvienais metais prieš Kalėdas kyla tas pats klausimas: ką padovanoti žmonai, draugei, mamai, sesei ar tetai? O TAIP, mes žinome kaip sunku išrinkti tinkamą dovaną moteriai. Kad šiais metais neprašautum pro šalį mes tau paruošėme kelis pasiūlymus, kurie tikrai nudžiugins tavo moterį! Juk nėra nieko geriau, kaip dovana kuri tikrai tinka ir patinka.Myliu savo moterį

[product_mod id=”8800″]

  
Labai myliu savo moterį

[product_mod id=”8806″]

    
Kapiec kaip myliu savo moterį

[product_mod id=”5501″]

      
Esu išprotėjęs dėl savo moters

[product_mod id=”8803″]

Dėk į krepšelį pasirinktą rinkinį, užbaik pirkimą ir tavo galvos skausmas dėl dovanos baigsis 🙂 Pristatysime per 2-3 darbo dienas.


Esame tikri, kad mūsų siūlomi gelinio nagų lakavimo rinkiniai SOLE GEL ONE STEP patiks tavo moteriai, nes juose naujos technologijos geliniai lakai su kuriais ilgalaikį manikiūrą galima pasidaryti vos per 10 minučių. Nereiks lankytis griožio salone, tad sutaupysite ne tik laiko bet ir pinigų. Nuo šiol tavo moteris ilgalaikį gelinį lakavimą kuris laikysis net 14 dienų galės pasidaryti namuose pati!

O, kad tau būtų dar paprasčiau, mes paruošėme rinkinius su populiariausiomis gelinio lako spalvomis, kad tau nereiktų galvoti, kokią spalvą išrinkti, kad tikrai tiktų ir patiktų!

Turime ir daugiau rinkinų bei tuos pačius rinkinius kur galite patys išrinkti norimas spalvas. Jei gerai pažįstate moteris, galite paieškoti ir daugiau moterims tinkančių prekių.

O, kad būtų dar geriau, nuolaidos laukelyje įrašyk kodą DOVANA ir tavo rinkinį supakuosime į grąžų šventinį popierių, kad beliktų tik dovaną pakišti po Kalėdų eglute!


Turbūt pagalvojote, ech, kad būčiau apie tai sužinojęs anksčiau. Ankstesnių Kalėdų dovanos tokios kaip naujų žieminių padangų komplektas, langų valytuvai ar knyga “Kaip padaryti vyrą laimingu” žmonos ar draugės nelabai sužavėjo 🙂

Šiais metais Kalėdų seneliu būti lengva!

30 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Visiems mūsų parduodamiems gelinio nagų lakavimo ir priauginimo rinkiniams taikoma 30 dienų grąžinimo garantija. Nepatiks ar netiks, grąžink ir atgauk visus sumokėtus pinigus.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nuo 49€ nemokamas pristatymas kurjeriu ar paštomatu visoje Lietuvoje, bei nemokamas siuntimas registruotu paštu visame pasaulyje nuo 79€. Perkant už mažiau, pristatymas tik 3€.

10% NUOLAIDŲ KORTELĖ DOVANŲ

Perkant daugiau nei už 29€ su Jūsų užsakymu atsiųsime Jums nuolaidų kortelę kuri kitų apsipirkimų metu suteiks papildomą 10% nuolaidą visoms prekėms.