Kaip ir kiekvienais metais prieš Kalėdas kyla tas pats klausimas: ką pasidovanoti sau arba ką padovanoti mamai, sesei, draugei, tetai? Mes galime tau garantuoti, kad su gelinio lakavimo rinkiniu tu neprašausi pro šalį. Daugybė patenkintų klienčių jau džiaugiasi savo mini nagų salonu namuose, tad ši dovana tikrai patiks tiek tau, tiek tavo mamai, sesei ar draugei.Draugei

[product_mod id=”7417″]

  
Sesei

[product_mod id=”7529″]

    
Mamai

[product_mod id=”8989″]

      
Sau

[product_mod id=”7466″]

Dėk į krepšelį pasirinktą rinkinį, užbaik pirkimą ir tavo galvos skausmas dėl dovanos baigsis 🙂 Pristatysime per 2-3 darbo dienas.


Esame tikri, kad mūsų siūlomi gelinio nagų lakavimo rinkiniai SOLE GEL ONE STEP patiks tau ar tavo mamai, sesei, draugei, nes juose naujos technologijos geliniai lakai su kuriais ilgalaikį manikiūrą galima pasidaryti vos per 10 minučių. Nereiks lankytis griožio salone, tad sutaupysite ne tik laiko bet ir pinigų. Nuo šiol ilgalaikį gelinį lakavimą kuris laikysis net 14 dienų galėsi pasidaryti namuose pati!

Turime ir daugiau rinkinų tiek vienfazio lakavimo sistema, tiek įprasta trifaze sistema, tad pažiūrėk ir išsirink pati.
30 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Visiems mūsų parduodamiems gelinio nagų lakavimo ir priauginimo rinkiniams taikoma 30 dienų grąžinimo garantija. Nepatiks ar netiks, grąžink ir atgauk visus sumokėtus pinigus.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nuo 49€ nemokamas pristatymas kurjeriu ar paštomatu visoje Lietuvoje, bei nemokamas siuntimas registruotu paštu visame pasaulyje nuo 79€. Perkant už mažiau, pristatymas tik 3€.

10% NUOLAIDŲ KORTELĖ DOVANŲ

Perkant daugiau nei už 29€ su Jūsų užsakymu atsiųsime Jums nuolaidų kortelę kuri kitų apsipirkimų metu suteiks papildomą 10% nuolaidą visoms prekėms.